تناسب اندامسلامت

16 روش موثر بزرگ کردن سینه بدون نیاز به عمل جراحی

بزرگ کردن سینه

 

بزرگ کردن سینه

خانم ها دوست دارند که سینه هایی بزرگ، خوش فرم و سفتی داشته باشند و برای بزرگ کردن سینه به دنبال روشهایی هستند تا سینه های خود بزرگ و خوش فرم کنند و بیشتر خانم ها به پروتز سینه روی می آورند که اصلا شیوه درستی نبوده و عوارض زیادی در پی دارد. در این مطلب از سایت مدل 24 روشهایی را آموزش خواهیم داد که بدون نیاز به پروتز یا عمل جراحی سینه ای بزرگ و خوش فرم داشته باشید.

 

روش های بزرگ کردن سینه

 

روش اول : ورزش

در زیر شش ورزش بسیار تاثیر گذار برای بزرگ کردن سینه را معرفی و آموزش داده ایم، با انجام دادن این ورزش ها بعد از مدت سه ماه شاهد افزایش سایز سینه های خود خواهید شد.

 

یوگا یا پیلاتس

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن پستان با یوگا یا پیلاتس

این نوع از ورزش نه تنها سبب تقویت ماهیچه ها می شود بلکه سبب افزایش عضلات قفسه سینه در زیرپستان می شود.

 

شنا

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن پستان با شنا

با استفاده از روش های مناسب راست نگه داشتن پشت و بدن در یک خط مستقیم سبب بهبود چشمگیر عضلات سینه ای می شود و سبب سفت شدن و تقویت عضلات سینه ای می شود.

 

تمرین با صندلی

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه با ورزش با صندلی

برای این ورزش نیاز به استفاده از یک صندلی با بازوی استوار می باشد. شما باید هر دو دست را در حالت استراحت با گرفتن صندلی به صورت مستقیم نگه دارید و بدن را بلند کنید. صندلی از پشت بگیرید و بدن خود را به بالا فشار دهید و به مدت پنج ثانیه نگه دارید سپس رها کنید. این حرکت را 10 بار تکرار کنید.

 

فشار دادن کف دست

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه با ورزش فشار دادن کف دست

محل کف هر دو دست را به هم فشار دهید ( به اندازه 5 شماره ) و سپس به آرامی رها کرده و این کار برای 10 بار تکرار کنید.

 

پرس سینه

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه با پرس سینه

الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید.

ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.

پرواز دست ها به پایین

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه با ورزش بازکردن دست با وزنه به حالت پروازی

الف) روی زمین بخوابید به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتی که گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.
ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتی که آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.

روش دوم : دستگاه وکیوم سینه

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه با دستگاه وکیوم سینه

پمپ بزرگ کننده سینه وسیله پزشکی ایمنی می باشد که برای افزایش سایز سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها یا وکیوم های بزرگ کننده سینه انتخابی فوق العاده برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها در زنانی است که برای افزایش سایز سینه های خود مایل به استفاده از قرص ها و جراحی زیبایی سینه نیستند. استفاده از این پمپ ها خیلی ساده بوده، جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها می باشند، در حالیکه عوارض جانبی  نیز ندارد. ماساژ دادن و بادکش کردن سینه ها باعث جریان آزادانه لنف در پستانها شده و از سرطان سینه پیشگیری می کند

.  این دستگاه ها  بطور کلی از 2 لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد تشکیل شده اند.

می توان بیان کرد که پمپ های بزرگ کننده سینه از طریق روش های زیر به رشد سینه ها کمک می کنند:

1 – کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن سینه ها می گردد. بزرگی  و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه می باشد.

2 – پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. به علاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسوول سفتی و جوانی سینه ها هستند.

3 – عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند.

این دستگاه می تواند حدود 1 تا 2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها گردد. برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی  روزانه 2 بار و حداقل 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد.

 

روش سوم : ماساژ

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه خانم ها با ماساژ سینه

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد. برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید.

 • روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.
 • دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.
 • حداقل 100 تا 300 حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.
 • این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 

روش چهارم : استفاده از قرص های ضد بارداری ( ال دی.اچ دی. ژاسمین و …)

البته اگر به مدت ۶ ماه ( ۶ دوره ۲۱ روزه ) از هر کدام از این قرصها ( مخصوصا ژاسمین ) استفاده کنید یک تا ۳ سایز رشد سیــنه خواهید داشت ولی عوارض این داروها را از یاد نبرید. ( افسردگی، دلدرد، سر درد، سر گیجه، تنبلی تخمدان و… )

 

روش پنجم : مصرف ویتامین E

( روزی یک عدد قرص به مدت ۱۵ روز ) بعد ۱۵ روز استراحت بدهید دوباره شروع به خوردن کنید اینو میگم چون ممکنه ویتامین E زیادی هم براتون ضرر داشته باشد و باعث پرخوری و چاقی بشود.( مشورت با پزشک )

در صورت مصرف خوراکی های سرشار از ویتامین E مانند تخمه آفتابگردان، گوجه فرنگی، پودر فلفل، بادام، کیوی، اسفناج پخته، زردآلو خشک شده و ریحان خشک شده دیگر نیازی به قرص های ویتامین E نخواهید داشت چرا که قرص ها علاوه بر فواید، عوارض نیز دارند.

 

روش هفتم : شنبلیله

گیاه شنبلیله
بزرگ کردن سینه با گیاه شنبلیله

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

 • یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.
 • روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.
روغن گیاه شنبلیله
بزرگ کردن سینه با روغن گیاه شنبلیله
 • شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

روش هشتم : تخم رازیانه

تخم رازیانه
بزرگ کردن سینه با تخم رازیانه

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

 • یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت 5 تا 10 دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.
 • شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه  یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

 

روش نهم : شبدر سرخ

گیاه شبدر سرخ
بزرگ کردن سینه با گیاه شبدر سرخ

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

 • یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.
 • آن را 30 دقیقه دم کنید.
 • صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.
 • این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

روش دهم : پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica
بزرگ کردن سینه خانم ها با پیوراریا میریفیکا

طبق مطالعه ای که در دانشگاه چولالانکورن تایلند انجام گرفت مشخص گردید که  گیاه Pueraria Mirifica می تواند سایز سینه ها را تا 80 درصد افزایش دهد. عصاره این گیاه  حاوی فیتواستروژن هایی مانند دی اکسی میروسترول ، میروسترول و جنیستئین است. این فیتواستروژن ها در متعادل کردن سطح هورمون های بدن زنان نقش دارند و در نهایت منجر به سلامت بدن از جمله سینه ها می شوند.

شما می توانید این ماده را به صورت کرم های موضعی ، ژل ، صابون ، کپسول یا قرص خوراکی در بازار بیابید. دوز خوراکی آن 250 میلی گرم دو بار در روز است . محصولات موضعی را می توانید دو بار در روز روی سینه بمالید و 3 تا 5 دقیقه ماساژ بدهید تا  کاملا جذب شود. این درمان ها باید حدود سه ماه دنبال شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. گفته می شود محصولات موضعی این گیاه در بزرگ شدن باسن نیز موثر است.

روش یازدهم : روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم
بزرگ کردن سینه خانم ها با روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه  غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد.  این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود.  ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت نگاه می دارد.

 • چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.
 • این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.

روش دوازدهم : نخل اره ای Saw Palmetto

نخل اره ای Saw Palmetto
بزرگ کردن سینه خانم ها با گیاه نخل اره ای

از دیگر گیاهان دارویی پر طرفدار برای رشد سینه ها نخل اره ای است. با این که هنوز دقیقا روشن نیست،  علت اثرات  بزرگ کردن سینه این گیاه  ناشی از مواد مغذی گیاهی و اسیدهای چرب آن است که موجب تحریک بافت سینه ها شده و ظاهر و اندازه ی سینه هایتان را بهبود می بخشد.

نخل اره ای در بازار به شکل کپسول خوراکی ، قرص یا چای موجود است.

 •  روزانه  دو یا سه فنجان چای نخل اره ای را به مدت چند ماه استفاده کنید.
 • در صورت مصرف قرص های مکمل با 160 میلی گرم که حاوی 85 تا 95 درصد استرول و لیپید باشد ، دوبار در روز شروع کنید . برای تعیین دوز می توانید با پزشک مشورت کنید.

روش سیزدهم : سیب زمینی وحشی یا Wild Yam

سیب زمینی وحشی یا Wild Yam
بزرگ کردن سینه زنان با سیب زمینی وحشی

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

 • برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا   کپسول استفاده کنید.
 • شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

روش چهاردهم : ریشه قاصدک

ریشه قاصدک
بزرگ کردن سینه زنان با ریشه قاصدک

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه دارد.

شما می توانید دوبار در روز چای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های 525 میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

دمنوش ریشه قاصدک
بزرگ کردن سینه زنان با دمنوش ریشه قاصدک

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

روش پانزدهم : تخم کتان

تخم کتان
بزرگ کردن سینه با تخم کتان

شاید دانه های کتان معجزه نکنند، ولی این دانه ها حاوی فیتواستروژن هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به رشد سینه ها کمک می کند. ولی نکته اینجاست که نباید توقع تأثیر فوری از این دانه ها داشت.

دانه های کتان عنصری مکمل برای بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر بطور متعادلی از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به رشد بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید. می توانید دانه های کتان را به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذاهای دیگر اضافه کنید و میل نمایید.

 

روش شانزدهم : ریشه پنیرک پف نبات

ریشه پنیرک پف نبات
بزرگ کردن سینه با ریشه پنیرک پف نبات

ریشه پنیرک پف‌نبات کاملاً شناخته شده است (بله این گیاه در اصل برای درست کردن پف‌نبات یا همان مارشمالو استفاده می شد) و اصولاً به شکل قرص فروخته می شود. بسیاری از خانم ها از ریشه این پنیرک برای بزرگ کردن فوری سینه ها استفاده می کنند. با این حال، باید توجه داشت که قبل از مصرف باید حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

اگر دلیلش را می پرسید باید بگوییم که مصرف این ریشه با داروهای دیگر باعث می شود که اثر آن کاملاً از بین برود. قبل از مصرف مکمل های غذایی، باید از پزشک خود اطلاعات کافی بگیرید.

 

توصیه ها

 

از گرما خودداری نمایید

حرارت حاصل از تابش آفتاب و یا آبتنی با آب داغ موجب منبسط شدن رگها و کند شدن جریان خون در رگهای پستان می شود؛ از طرفی قبلاً نیز اشاره شد که قرارگیری در معرض نور شدید آفتاب باعث پیری پیش از موعد پوست، زایل شدن رشته های الاستیک و در نتیجه چروکیده شدن آن می شود.

از این رو توصیه می شود سینه های خود را از حرارت شدید بدور نگه دارید و سعی کنید با آب خنک پستانها را مالش داده و با تحریک جریان خون در رگها، بافت آنها را تقویت کنید. یک دوش دو دقیقه ای آب سرد برای پستان های کوچک و سه دقیقه ای برای سایز بزرگ توصیه می شود. دوش آب سرد گردش خون در رگها را سرعت بخشیده و به دفع توکسین ها (مواد سمی) کمک می کند.

توجه: در انجام این تمرینات از یک دوش استفاده کنید و سینه ها را با یک حرکت چرخشی مالش دهید. در صورت عدم دسترسی به دوش می توانید با یک لیف ابری بزرگ آب سرد را کم کم روی سینه بریزید و آن را بمالید.

 

دستورات لازم برای حفظ زیبایی پستانها

1 – تغذیه و پرورش اندام به طور علمی 2 – هیدروتراپی سرد ( ماساژ با آب سرد) 3 – ماساژ با روغن های ویژه 4 – انتخاب صحیح سوتین(متناسب با اندازه پستان به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند )

 

گردآورنده سایت مدل 24

3.8/5 ( 5 نظر )

‫29 دیدگاه ها

 1. سلام بچه ها … من يكي از عشق پروتزايي هستم كه مدتهاست روي مخ شوهرم هستم كه اجازه پروتز بهم بده اما يك كلام ميگه نه .. حالا كه ديگه اميدي ندارم ميخوام از روش هاي سنتي استفاده كنم . كارايي كه طي تحقيقاتم ياد گرفتم و ….خلاصه اش ميكنم :
  خوردن رازيانه است …. رازيانه رو خيلي ها ميدونم الان ميايد ميگيد من خوردم جواب نداده و الكي و از اين حرفا ولي الان 4 روزه دارم ميخورم و احساس ميكنم سينه هام مثل زماني شده كه ميخواست توش شير بياد داره درد ميگيره چون هورمون ها رو نميدونم چه كار ميكنه …

  مثلا ميخواستم خلاصه اش كنم .
  حالا هر كسي ميخواد بياد با هم شروع كنيم .. اول بايد 40 شب شبي يك ليوان رازيانه بخوري…بعد كه توي سينه هات كاملا احساس فشردگي كردي بايد 7 روز بادكش سينه انجام بدي .. بادكش سينه هم بوسيله بادكش مخصوص سينه كه توي داروخانه ها هست ميتونيد بگيريد و خودتون انجام بديد …

  توجه : موارد منع مصرف عرق رازيانه براي خانمها :يكي در زمان عادت ماهيانه نبايد استفاده كنند.در ايام بارداري منع مصرف دارد مگر با تشخيص پزشك و نهايتا كسي كه كيست سينه داردنبايد استفاده كند.

  1. سلام. دوست عزیزم من این پیام شما رو تازه دیدم. میشه باهم خصوصی درارتباط باشیم؟ چندتا سوال دارم

 2. سلام ممنون از مطلب مفیدتون

  منم میخواستم تجربم رو در این زمینه قرار بدم.
  دوستان نحوه ایستادن و راه رفتن هم در بزرگ و کوچک شدن سینه تاثیر بسزایی داره … اگه میخواهید که سینه هاتون بزرگ بشه سرشونه هاتون رو بدید عقب و سینه هاتون رو بدید جلو راه برید با این کار هم سینه هاتون رشد میکنه و بزرگتر میشه و هم اینکه کمر از حالت قوز خارج میشه و قدتون بلدتر دیده میشه.

 3. سلام دوستان عزیز
  دوستان من رفتم دکتر گفتش که اگه از روغن خراطین و دستگاه وکیوم سینه یا همون بادکش سینه استفاده کنید سینه هاتون بزرگ میشه.

  طرز استفاده هم گفت به این شکل باشه سینه ها رو به مدت 20 دقیقه بادکش کنید و بعدش از بادکش با روغن خراطین به مدت 10 15 دقیقه قشنگ ماساژ بدید… گفت اگه به مدت 3 ماه این کارو روزانه انجام بدی سایز سینه هات دو برابر میشه.

  1. سلام ببخشید یه سوال داشتم بادکش ۲۰دقیقه بدون خالی کردن بادش باید بزاریم یا هی بادش رو خالی و پر کنیم ۰

  2. سلام من ۱۷ سالمه سایز سینم ۶۵ ولی واقن نسبت ب دوستام کوچیکه حدود س هفتس رازیانه رو دم میکنم و میخورم و یکم سفت شده دارع بزرگ میشه یعنی؟!

 4. سلام ایا کسی هست که از این روش ها نتیجه گرفته باشه؟! وبادکش سینه ضرر نداره؟ از لحاظ تحریک بافت های سینه و ایجاد کیست؟

 5. بنظر من ماساژ آب سرد
  دم کرده تخم رازیانه
  روغن خراطین
  خیلی خوبه..هم ظاهر سینه زیبا میش هم به مرور سینها بزرگ میش..
  اما زمان بر هستش

 6. سلام به همگی، بچه هايي که سوال دارن آیا نتیجه ميده یا نه، روش هایی که تو این سایت گفته شده و بچه ها ذکر کردن، همه شون عالین و نتیجه ميده، آبجي من استفاده کرده نتیجه دیده

 7. سلام برام سوال بود که خوردن چه چيزهايي باعث بزرگ شدن سينه ميشود و براي بزرگ شدن سينه چه بخوريم که با خوندن مطلب شما به جوابم رسیدم ممنون عالی بود

 8. سلام دوستان کسی وکیوم استفاده کرده؟ لطفا توضیع بدین نتیجه داده یا ن افسردگی گرفتم.

 9. آیا قرصی هست که صدردصد باشه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا

 10. سلام ،منـم مثل بقیه میخوام بدونم آیا واقعا مراحلی ک نازیلا خانم گفتن کسی ازاین روش ها یامشابه این روش نتیجه گرفته البته من میخوام بیشترکمی سفت بشه تابزرگ چون دوران بارداری ازکرم استفاده میکردم خیلی افتاده نیست ولی واقعا ب خاطرش دارم خیلی اذیت میشم ،خواهش میکنم اگرراهی رومیدونید که نتیجه داده بهم بگید ممنون میشم ازتون .

  1. اگه از دستگاهه پرسه سینه اروم استفاده کنین سفت میشه واگه سریع انجام بدین کوچیک میکنه سینه تونو

 11. سلام
  نه بادکش سینه ضرری نداره
  یه دکتری برام کپسول مریفیکارو با عرق رازیانه و بادکش تجویز کرده بود ک خداروشکر نتیجه هم گرفتم

 12. باید پیش دکترزنان بریم؟! من خجالت میکشم بگم میخوام سینه هامو بزرگ تر کنم!!

 13. سلام.من 17سالمه ولی سینه هام به حدی کوچیکن که انگار ماله بچه 9 سالس.بیشتر روش ها مثل خراطین رازیانه مالش ورش امتحان کردم.ولی تغیری تو سایز سینم مشاهده نکردم.کسی روشی تضمینی میدونه؟من فقط میخوام اندازه سینه هام طبیعی باشه نه غیر عادی بزرگ.لطفا کسی میدونه کمک کنه.افسردگی گرفتم 🙁

 14. سلام من دختری هستم 18 ساله من دختری بودم که رشد طبیعی سنه و اندازه ی ظبیعی اونو داشتم اما چون یه دنسرم و یه ورزشکار به حدی که میرقصم اونارو اب کردم اونم به طور ناخواسته و واسه اینکه جلو مردم خجالت زده نباشم سوتین اسفنجی میپوشیدم اونم تو هوای گرم اهواز الان سایزه سینه هام کوچ تر از 60 شده توووروووخدا کمکم کنید دارم ازدواج میکنم خجالت میکشم .. کمکم کنید . بگید چکار میتونم بکنم
  دستگا وکیوم دارم اما قالب هاش بزرگ تر از سایزه سینه منه و نمیتونم هوارو توش نگه دارم . .
  کمک کنید خواش میکنم افسرده شدم بخدا

 15. این تمرین ها دقیقا برای کوچک شدن سینه هم پیشنهاد شده.چجوری هم کوچک میکنه هم بزرگ؟.فرقشون چیه؟

 16. بعد از ازدواج بزرگ میشه البته اگر ارثی نباشه
  ببینید سینه های خاله و مادرتون در چه سایزی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا